• ASUS TUF Gaming A16 FA608UM-R7165 Ryzen 7 260 16.0"FHD+ 165Hz IPS-level AG 16GB DDR5 SSD512 GeForce RTX 5060 8GB GDDR7 WLAN+BT L
Symbol: FA608UM-R7165
Brak towaru
Wpisz swój e-mail
Odbiór osobisty 0
Dostępność Brak towaru
Waga 4.2 kg
EAN 4711636078443
Zostaw telefon
Specyfikacja
Taktowanie procesora 3,8 GHz
Maksymalne taktowanie procesora 5,1 GHz
Liczba wątków 16
Model procesora 260
Cache procesora 16 MB
Producent procesora AMD
Typ pamięci procesora L2 & L3
Generacja procesora AMD Ryzen 200 Series
Model wbudowanej karty graficznej AMD Radeon 780M
Model dedykowanej karty graficznej NVIDIA GeForce RTX 5060
Pamięć karty graficznej 8 GB
NVIDIA G-SYNC Tak
Wbudowana karta graficzna Tak
Producent dedykowanego układu GPU NVIDIA
Producent wbudowanego procesora graficznego AMD
Typ dedykowanej karty graficznej GDDR7
Dedykowana karta graficzna Tak
Typ zintegrowanej karty graficznej AMD Radeon
Maksymalna pojemność pamięci 64 GB
Prędkość zegara pamięci 5600 MHz
Gniazda pamięci SO-DIMM x 2
Kolor produktu Czarny
Rok wprowadzenia 2025
Typ produktu Laptop
Nazwa koloru Jaeger Gray
Napięcie wejściowe adaptera AC 100 - 240 V
Prąd wyjściowy adaptera AC 12 A
Gniazdko wyjścia DC Tak
Napięcie wyjściowe adaptera AC 20 V
Wymagana moc ładowania (min) 45 W
Wymagana moc ładowania (maks) 100 W
Port ładowania USB typu C Tak
Częstotliwość adaptera AC 50 - 60 Hz
Zasilanie USB Tak
Obsługiwana moc adaptera AC 240 W
Waga produktu 2,2 kg
Szerokość produktu 354 mm
Wysokość (z przodu) 1,79 cm
Głębokość produktu 269 mm
Wysokość (z tyłu) 2,57 cm
Windows Hello Tak
Rozpoznawanie twarzy Tak
Ochrona hasłem Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 10 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 100 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 1000 Mbit/s
Przewodowa sieć LAN Tak
WWAN Niezainstalowany
Łączność z siecią komórkową Nie
Typ HD WUXGA
Rozdzielczość 1920 x 1200 px
Przekątna ekranu 16"
Natywna proporcja obrazu 16:10
Przestrzeń barw RGB sRGB
Współczynnik kontrastu (typowy) 1000:1
Jasność 300 cd/m²
Paleta barw 100%
Maksymalna częstotliwość odświeżania 165 Hz
Ilość wbudowanych głośników 2
Zainstalowany system operacyjny Nie
Całkowita pojemność dysków 512 GB
Napęd optyczny Nie
Nośniki SSD
Zintegrowany czytnik kart Nie
Wersja HDMI 2.1
Ilość portów USB4 Gen 3x2 1
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C Tak
Rodzaj baterii Litowo-jonowa (Li-Ion)
Czas szybkiego ładowania (50%) 30 min
Pojemność baterii 90 Wh
Szybkie ładowanie Tak
Ilość komór baterii 4
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Klawisz copilot Tak
Strefa podświetlenia klawiatury 1-strefowy RGB
Klawiatura z podświetleniem Tak
Układ klawiatury QWERTY
Klawiatura numeryczna Tak
Kolor podświetlenia klawiatury RGB
Piktogram(y) zagrożenia GHS07: Substancje drażniące
Piktogram(y) zagrożenia GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska
Piktogram(y) zagrożenia GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne
Jednostka procesora neuronowego (NPU) AMD Ryzen AI
Całkowita wydajność procesora do 38 TOPs
Wydajność NPU do 16 TOPs
Szerokość 334mm
Długość 107mm
Wysokość 432mm
Przekątna ekranu:
16"
Rozdzielczość:
1920 x 1080 px, 1920 x 1200 px
Pamięć RAM:
16 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia.
• Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Dane producenta
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist