Symbol:
FA608UH-R7165W
| Dostępność |
Mało
| Waga | 4.1 kg |
| Specyfikacja | |
| Standard wojskowy | MIL-STD-810H |
| Cache procesora | 16 MB |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 7 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,1 GHz |
| Model procesora | 260 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Taktowanie procesora | 3,8 GHz |
| Liczba wątków | 16 |
| Typ pamięci procesora | L2 & L3 |
| Architektura procesora | AMD Zen 4 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Kolor produktu | Szary |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Pełnowymiarowa klawiatura | Tak |
| Nazwa koloru | Jaeger Gray |
| Typ produktu | Laptop |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 20 V |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 12 A |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 240 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Waga produktu | 2,2 kg |
| Szerokość produktu | 354 mm |
| Wysokość (z przodu) | 1,79 cm |
| Wysokość (z tyłu) | 2,57 cm |
| Głębokość produktu | 269 mm |
| Kensington Lock | Tak |
| Przekątna ekranu | 16" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Typ ekranu | IPS-Level |
| Typ HD | Full HD+ |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home |
| Liczba obsługiwanych dysków SSD | 2 |
| Wersja HDMI | 2.1 FRL |
| Ilość portów USB 2.0 typu-A | 1 |
| Ilość portów USB4 | 1 |
| Szerokość | 425mm |
| Długość | 327mm |
| Wysokość | 105mm |
Przekątna ekranu:
16"
Rozdzielczość:
1920 x 1200 px
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci w celu uniknięcia ryzyka porażenia prądem.
Dane producenta
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist