Symbol: FA608UH-R7165W
szt. Do przechowalni
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 4.1 kg
Specyfikacja
Standard wojskowy MIL-STD-810H
Cache procesora 16 MB
Typ procesora AMD Ryzen™ 7
Maksymalne taktowanie procesora 5,1 GHz
Model procesora 260
Liczba rdzeni procesora 8
Taktowanie procesora 3,8 GHz
Liczba wątków 16
Typ pamięci procesora L2 & L3
Architektura procesora AMD Zen 4
Producent procesora AMD
Model dedykowanej karty graficznej NVIDIA GeForce RTX 5050
Dedykowana karta graficzna Tak
Wbudowana karta graficzna Tak
Producent dedykowanego układu GPU NVIDIA
Maksymalna pojemność pamięci 64 GB
Prędkość zegara pamięci 5600 MHz
Gniazda pamięci SO-DIMM x 2
Kolor produktu Szary
Rodzaj chłodzenia Aktywne
Pełnowymiarowa klawiatura Tak
Nazwa koloru Jaeger Gray
Typ produktu Laptop
Napięcie wyjściowe adaptera AC 20 V
Napięcie wejściowe adaptera AC 100 - 240 V
Prąd wyjściowy adaptera AC 12 A
Obsługiwana moc adaptera AC 240 W
Częstotliwość adaptera AC 50 - 60 Hz
Waga produktu 2,2 kg
Szerokość produktu 354 mm
Wysokość (z przodu) 1,79 cm
Wysokość (z tyłu) 2,57 cm
Głębokość produktu 269 mm
Kensington Lock Tak
Ochrona hasłem Tak
Typ anteny 2x2
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 10 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 100 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 1000 Mbit/s
Wersja Bluetooth 5.3
Łączność z siecią komórkową Nie
WWAN Niezainstalowany
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 6E (802.11ax)
Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 6E (802.11ax)
Przekątna ekranu 16"
Natywna proporcja obrazu 16:10
Rozdzielczość 1920 x 1200 px
Typ ekranu IPS-Level
Typ HD Full HD+
Maksymalna częstotliwość odświeżania 165 Hz
Wbudowany mikrofon Tak
Wbudowane głośniki Tak
Ilość głośników 2
Architektura systemu operacyjnego 64-bit
Zainstalowany system operacyjny Windows 11 Home
Napęd optyczny Nie
Liczba zainstalowanych dysków SSD 1
Liczba obsługiwanych dysków SSD 2
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak
Wersja HDMI 2.1 FRL
Ilość portów USB 2.0 typu-A 1
Ilość portów USB4 1
Kolor podświetlenia klawiatury RGB
Strefa podświetlenia klawiatury 1-strefowy RGB
Piktogram(y) zagrożenia GHS07: Substancje drażniące
Piktogram(y) zagrożenia GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne
Piktogram(y) zagrożenia GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska
Szerokość 425mm
Długość 327mm
Wysokość 105mm
Przekątna ekranu:
16"
Rozdzielczość:
1920 x 1200 px
Pamięć RAM:
16 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci w celu uniknięcia ryzyka porażenia prądem.
Dane producenta
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist