• ASUS TUF Gaming A16 FA608UH-R7165 Ryzen 7 260 16.0"FHD+ 165Hz IPS-level 300 nits 16GB DDR5-5600 SSD512 GeForce RTX 5050 8GB WLAN
Symbol: FA608UH-R7165
Brak towaru
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Brak towaru
Waga 4.2 kg
EAN 4711636114080
Zostaw telefon
Specyfikacja
Cache procesora 16 MB
Typ procesora AMD Ryzen™ 7
Liczba rdzeni procesora 8
Taktowanie procesora 3,8 GHz
Model procesora 260
Typ pamięci procesora L2 & L3
Liczba wątków 16
Maksymalne taktowanie procesora 5,1 GHz
Producent procesora AMD
Generacja procesora AMD Ryzen 200 Series
NVIDIA G-SYNC Tak
Model wbudowanej karty graficznej AMD Radeon 780M
Pamięć karty graficznej 8 GB
Model dedykowanej karty graficznej NVIDIA GeForce RTX 5050
Typ zintegrowanej karty graficznej AMD Radeon
Wbudowana karta graficzna Tak
Typ dedykowanej karty graficznej GDDR7
Dedykowana karta graficzna Tak
Producent wbudowanego procesora graficznego AMD
Producent dedykowanego układu GPU NVIDIA
Typ pamięci RAM DDR5-SDRAM
Maksymalna pojemność pamięci 64 GB
Pamięć RAM 16 GB
Rodzaj pamięci SO-DIMM
Prędkość zegara pamięci 5600 MHz
Gniazda pamięci SO-DIMM x 2
Kolor produktu Czarny
Rok wprowadzenia 2025
Typ produktu Laptop
Nazwa koloru Jaeger Gray
Port ładowania USB typu C Tak
Wymagana moc ładowania (maks) 100 W
Wymagana moc ładowania (min) 45 W
Napięcie wyjściowe adaptera AC 20 V
Gniazdko wyjścia DC Tak
Napięcie wejściowe adaptera AC 100 - 240 V
Prąd wyjściowy adaptera AC 12 A
Obsługiwana moc adaptera AC 240 W
Zasilanie USB Tak
Częstotliwość adaptera AC 50 - 60 Hz
Waga produktu 2,2 kg
Głębokość produktu 269 mm
Szerokość produktu 354 mm
Wysokość (z przodu) 1,79 cm
Wysokość (z tyłu) 2,57 cm
Windows Hello Tak
Ochrona hasłem Tak
Rozpoznawanie twarzy Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 10 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 100 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 1000 Mbit/s
Bluetooth Tak
Typ anteny 2x2
Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 6E (802.11ax)
Łączność z siecią komórkową Nie
WWAN Niezainstalowany
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wersja Bluetooth 5.3
Przewodowa sieć LAN Tak
Rozdzielczość 1920 x 1200 px
Natywna proporcja obrazu 16:10
Typ HD WUXGA
Przekątna ekranu 16"
Typ matrycy IPS-Level
Ekran dotykowy Nie
Współczynnik kontrastu (typowy) 1000:1
Przestrzeń barw RGB sRGB
Jasność 300 cd/m²
Paleta barw 100%
Ekran matowy Tak
Maksymalna częstotliwość odświeżania 165 Hz
Wbudowany mikrofon Tak
System dźwięku Dolby Atmos
Ilość wbudowanych głośników 2
Zainstalowany system operacyjny Nie
Nośniki SSD
Napęd optyczny Nie
Całkowita pojemność dysków 512 GB
Interfejs pamięci SSD PCI Express 4.0
Typ dysku SSD M.2
Całkowita pojemność dysków SSD 512 GB
Pojemność pamięci SSD 512 GB
Zintegrowany czytnik kart Nie
Liczba zainstalowanych dysków SSD 1
NVMe Tak
Liczba portów USB 2.0 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C 1
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak
Ilość portów HDMI 1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A 2
Ilość portów USB4 Gen 3x2 1
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C Tak
Wersja HDMI 2.1
Ilość komór baterii 4
Pojemność baterii 90 Wh
Czas szybkiego ładowania (50%) 30 min
Rodzaj baterii Litowo-jonowa (Li-Ion)
Szybkie ładowanie Tak
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Przednia kamera Tak
Typ przedniej kamery Full HD
Kamera na podczerwień (IR) Tak
Klawisz copilot Tak
Układ klawiatury QWERTY
Klawiatura numeryczna Tak
Urządzenie wskazujące Touchpad
Strefa podświetlenia klawiatury 1-strefowy RGB
Kolor podświetlenia klawiatury RGB
Klawiatura z podświetleniem Tak
Piktogram(y) zagrożenia GHS07: Substancje drażniące
Piktogram(y) zagrożenia GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska
Piktogram(y) zagrożenia GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne
Całkowita wydajność procesora do 38 TOPs
Wydajność NPU do 16 TOPs
Jednostka procesora neuronowego (NPU) AMD Ryzen AI
Szerokość 325mm
Długość 105mm
Wysokość 425mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
16"
Rozdzielczość:
1920 x 1080 px, 1920 x 1200 px
Pamięć RAM:
16 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia.
• Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Dane producenta
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist