ASUS TUF Gaming A16 FA608UH-R7165 Ryzen 7 260 16.0"FHD+ 165Hz IPS-level 300 nits 16GB DDR5-5600 SSD512 GeForce RTX 5050 8GB WLAN
Symbol:
FA608UH-R7165
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
| Waga | 4.2 kg |
| Specyfikacja | |
| Cache procesora | 16 MB |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 7 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Taktowanie procesora | 3,8 GHz |
| Model procesora | 260 |
| Typ pamięci procesora | L2 & L3 |
| Liczba wątków | 16 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,1 GHz |
| Producent procesora | AMD |
| Generacja procesora | AMD Ryzen 200 Series |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon 780M |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR7 |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | AMD |
| Producent dedykowanego układu GPU | NVIDIA |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rok wprowadzenia | 2025 |
| Typ produktu | Laptop |
| Nazwa koloru | Jaeger Gray |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 100 W |
| Wymagana moc ładowania (min) | 45 W |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 20 V |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 12 A |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 240 W |
| Zasilanie USB | Tak |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Waga produktu | 2,2 kg |
| Głębokość produktu | 269 mm |
| Szerokość produktu | 354 mm |
| Wysokość (z przodu) | 1,79 cm |
| Wysokość (z tyłu) | 2,57 cm |
| Windows Hello | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| WWAN | Niezainstalowany |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Typ HD | WUXGA |
| Przekątna ekranu | 16" |
| Typ matrycy | IPS-Level |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Paleta barw | 100% |
| Ekran matowy | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Zainstalowany system operacyjny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| NVMe | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB4 Gen 3x2 | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Pojemność baterii | 90 Wh |
| Czas szybkiego ładowania (50%) | 30 min |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przednia kamera | Tak |
| Typ przedniej kamery | Full HD |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Klawisz copilot | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Strefa podświetlenia klawiatury | 1-strefowy RGB |
| Kolor podświetlenia klawiatury | RGB |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Całkowita wydajność procesora do | 38 TOPs |
| Wydajność NPU do | 16 TOPs |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Szerokość | 325mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 425mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
16"
Rozdzielczość:
1920 x 1080 px, 1920 x 1200 px
Pamięć RAM:
16 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia.
• Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Dane producenta
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist