• ASUS TUF Gaming A14 FA401UM-RG014 Ryzen 7 260 14.0"2.5K 165Hz IPS-level 400nits AG 16GB LPDDR5X SSD512 GeForce RTX 5060_8GB WLAN
Symbol: FA401UM-RG014
Gwarancja 24 miesięcy
Brak towaru
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Brak towaru
Waga 2.85 kg
EAN 4711636247146
Zostaw telefon
Specyfikacja
Cache l2 8 MB
L3 cache 16 MB
Liczba wątków 16
Generacja procesora AMD Ryzen 200 Series
Typ pamięci procesora L2 & L3
Producent procesora AMD
Typ procesora AMD Ryzen™ 7
Liczba rdzeni procesora 8
Model procesora 260
Taktowanie procesora 3,8 GHz
Maksymalne taktowanie procesora 5,1 GHz
Producent dedykowanego układu GPU NVIDIA
Typ dedykowanej karty graficznej GDDR7
Typ zintegrowanej karty graficznej AMD Radeon Graphics
Wbudowana karta graficzna Tak
Producent wbudowanego procesora graficznego AMD
Dedykowana karta graficzna Tak
Model dedykowanej karty graficznej NVIDIA GeForce RTX 5060
Pamięć karty graficznej 8 GB
Pamięć RAM 16 GB
Prędkość zegara pamięci 7500 MHz
Typ pamięci RAM LPDDR5x-SDRAM
Nazwa koloru Jaeger Gray
Typ produktu Laptop
Kolor produktu Szary
Obsługiwana moc adaptera AC 200 W
Częstotliwość adaptera AC 50 - 60 Hz
Napięcie wejściowe adaptera AC 100 - 240 V
Prąd wyjściowy adaptera AC 10 A
Szerokość produktu 311 mm
Wysokość produktu 19,9 mm
Głębokość produktu 227 mm
Waga produktu 1,46 kg
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wersja Bluetooth 5.3
Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth Tak
Typ anteny 2x2
Paleta barw 100%
Maksymalna częstotliwość odświeżania 165 Hz
Ekran matowy Tak
Jasność 400 cd/m²
Typ matrycy IPS-Level
Przestrzeń barw RGB sRGB
Natywna proporcja obrazu 16:10
Przekątna ekranu 14"
Format obrazu 16:10
Rozdzielczość 2560 x 1600 px
Ilość wbudowanych głośników 2
Wbudowany mikrofon Tak
System dźwięku Dolby Atmos
Zainstalowany system operacyjny Brak
Całkowita pojemność dysków SSD 512 GB
Pojemność pamięci SSD 512 GB
Zintegrowany czytnik kart Tak
Liczba zainstalowanych dysków SSD 1
Nośniki SSD
Obsługiwane karty pamięci MicroSD
Typ dysku SSD M.2
Całkowita pojemność dysków 512 GB
NVMe Tak
Interfejs pamięci SSD PCI Express 4.0
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A 2
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C 1
Ilość portów HDMI 1
Ilość portów USB4 Gen 3x2 1
Wersja HDMI 2.1 FRL
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak
Czas szybkiego ładowania (50%) 30 min
Szybkie ładowanie Tak
Ilość komór baterii 4
Rodzaj baterii Litowo-jonowa (Li-Ion)
Pojemność baterii 73 Wh
Rozdzielczość aparatu - przód 1920 x 1080 px
Typ przedniej kamery Full HD
Kamera na podczerwień (IR) Tak
Przednia kamera Tak
Urządzenie wskazujące Touchpad
Klawiatura z podświetleniem Tak
Klawiatura numeryczna Nie
Klawisz copilot Tak
Szerokość 73mm
Długość 435mm
Wysokość 295mm
Dane producenta
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist