• ASUS ExpertBook B3405CCA-LY3270X Ultra 5 225H 14.0"WUXGA 60Hz Wide view 300nits AG 16GB DDR5 SSD512 Intel Graphics LTE WLAN+BT C
Symbol: B3405CCA-LY3270X
Gwarancja 36 miesięcy
Brak towaru
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Brak towaru
Waga 2.54 kg
EAN 4711636384384
Zostaw telefon
Specyfikacja
Typ procesora Intel Core Ultra 5
Producent procesora Intel
Liczba wątków 14
Maksymalne taktowanie procesora 4,9 GHz
Liczba rdzeni procesora 14
Cache procesora 18 MB
Model procesora 225H
Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetycznej 700 MHz
Rdzenie o niskiej wydajności energetycznej 2
Niska wydajność energetyczna - rdzeń Maks. częstotliwość Turbo 2,5 GHz
Wydajne rdzenie 4
Maksymalna moc turbo 115 W
Efektywne rdzenie 8
Podstawowa moc procesora 28 W
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności 1,7 GHz
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności 1,3 GHz
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo 4,9 GHz
Generacja procesora Intel Core Ultra (Series 2)
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo 4,3 GHz
Typ zintegrowanej karty graficznej Intel Graphics
Model wbudowanej karty graficznej Intel Graphics
Wbudowana karta graficzna Tak
Producent wbudowanego procesora graficznego Intel
Typ pamięci RAM DDR5-SDRAM
Pamięć RAM 16 GB
Rodzaj pamięci SO-DIMM
Kolor produktu Szary
Typ produktu Laptop
Nazwa koloru Gentle Grey
Materiał obudowy Aluminium, Plastik
Napięcie wyjściowe adaptera AC 20 V
Napięcie wejściowe adaptera AC 100 - 240 V
Prąd wyjściowy adaptera AC 3,25 A
Port ładowania USB typu C Tak
Częstotliwość adaptera AC 50 - 60 Hz
Zasilanie USB Tak
Obsługiwana moc adaptera AC 65 W
Szerokość produktu 315,1 mm
Głębokość produktu 226,8 mm
Waga produktu 1,49 kg
Wysokość (z przodu) 1,89 cm
Wysokość (z tyłu) 1,9 cm
Moduł TPM (Trusted Platform Module) Tak
Kensington Lock Tak
Typ gniazda zamka kabla Kensington
Wersja TPM 2.0
Ochrona hasłem Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 100 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 1000 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 10 Mbit/s
Przewodowa sieć LAN Tak
Typ anteny 2x2
Bluetooth Tak
Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax)
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wersja Bluetooth 5.4
Przekątna ekranu 14"
Natywna proporcja obrazu 16:10
Rozdzielczość 1920 x 1200 px
Podświetlenie LED Tak
Typ HD WUXGA
Paleta barw 45%
Przestrzeń barw RGB NTSC
Ekran dotykowy Nie
Maksymalna częstotliwość odświeżania 60 Hz
Jasność 300 cd/m²
Ekran matowy Tak
System dźwięku Dirac
Wbudowany mikrofon Tak
Wbudowane głośniki Tak
Zainstalowany system operacyjny Windows 11 Pro PL
Architektura systemu operacyjnego 64-bit
Certyfikaty zgodności REACH
Certyfikaty zgodności RoHS
Certyfikaty US MIL-STD 810H military-grade standard
Całkowita pojemność dysków 512 GB
Obsługiwane karty pamięci MicroSD
Zintegrowany czytnik kart Tak
Nośniki SSD
Całkowita pojemność dysków SSD 512 GB
Rozmiar dysku SSD M.2 2280 (22 x 80 mm)
NVMe Tak
Pojemność pamięci SSD 512 GB
Liczba zainstalowanych dysków SSD 1
Interfejs pamięci SSD PCI Express 4.0
Typ dysku SSD M.2
Ilość portów HDMI 1
Wersja HDMI 2.1 TMDS
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C 2
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 2
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C Tak
Rodzaj baterii Litowo-jonowa (Li-Ion)
Pojemność baterii 50 Wh
Ilość komór baterii 3
Przednia kamera Tak
Windows Hello Tak
Kamera na podczerwień (IR) Tak
Rozdzielczość aparatu - przód 1920 x 1080 px
Typ przedniej kamery Full HD
Urządzenie wskazujące Touchpad
Klawiatura z podświetleniem Tak
Wydajność NPU do 13 TOPs
Jednostka procesora neuronowego (NPU) Intel AI Boost
Szerokość 425mm
Długość 270mm
Wysokość 65mm
Dane producenta
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist