AFOX SSD 1TB QLC 560 MB/S SD250-1000GQN
Symbol:
SD250-1000GQN
540.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Mało
| Waga | 0.068 kg |
| Specyfikacja | |
| NVMe | Nie |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Typ pamięci | QLC |
| Prędkość odczytu z nośnika | 560 MB/s |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Interfejs | SATA III |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Certyfikaty | CE, FCC |
| Wysokość produktu | 6,8 mm |
| Szerokość produktu | 69,9 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Szerokość | 132mm |
| Długość | 16mm |
| Wysokość | 105mm |