• AFOX SSD 1TB QLC 560 MB/S SD250-1000GQN
Symbol: SD250-1000GQN
Gwarancja 36 miesięcy
540.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.068 kg
Specyfikacja
NVMe Nie
MTBF (Średni okres międzyawaryjny) 2000000 h
Typ pamięci QLC
Prędkość odczytu z nośnika 560 MB/s
Pojemność pamięci SSD 1 TB
Przeznaczenie PC/Laptop
Interfejs SATA III
Zgodność z RoHS Tak
Typ dysku SSD 2.5"
Certyfikaty CE, FCC
Wysokość produktu 6,8 mm
Szerokość produktu 69,9 mm
Głębokość produktu 100 mm
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 70 °C
Szerokość 132mm
Długość 16mm
Wysokość 105mm