Hulajnoga elektryczna Land Rover 10" (srebrna)

Symbol: 4895232703401
Brak towaru

2281.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 15
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier (Pobranie) 20
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Land Rover 10"

Land Rover to marka o wieloletniej tradycji. Od 50 lat reprezentuje samochody, które sprawdzają się w trudnym terenie. Niezawodne, dzięki perfekcyjnej dbałości o detale. Nawet w wymagających warunkach zawsze spełniają swoje zadanie. To jednak zbyt mało, żeby w pełni zadowolić swoich twórców. Chęć odkrywania nowych horyzontów okazała się tak silna, że zapoczątkowała produkcję zupełnie nowych rozwiązań. Tak powstały hulajnogi elektryczne Land Rover.


image

Silnik 350 W

Miejska trasa jest często bardzo zróżnicowana. Bywa, że stale zwalniasz, mijasz i przepuszczasz inne pojazdy, a innym razem droga jest prosta i wolna od przeszkód. Tutaj możesz przyspieszyć, by nabrać większej prędkości. Silnik 350 W umożliwia płynną jazdę przy obciążeniu do 120 kg, co ułatwia podróżowanie z dodatkową torbą lub plecakiem. Bardzo dobra stabilność pojazdu, pomoże Ci jechać bezpiecznie, w każdej części miejskiej podróży.

image

Hamulce bębnowe

Hulajnoga została wyposażona w hamulce bębnowe, które zapewniają pewne, skuteczne hamowanie. Ponadto, są bardzo praktyczne, gdyż nie wymagają dodatkowej regulacji. Podczas hamowania włącza się oświetlenie pulsacyjne, które w widoczny sposób powiadamia innych uczestników ruchu o konieczności zatrzymania się lub ominięcia przeszkody.

image

Bateria

Bateria oferuje zasięg 30 km, który umożliwia wyjazd i powrót z wybranego punktu w Twoim mieście na jednym ładowaniu. Sklep? Kawiarnia? Biuro? Wybierz, gdzie dzisiaj chcesz pojechać na swojej hulajnodze. A jeśli po drodze napotkasz przeszkody, to bez trudu podniesiesz swoją hulajnogę elektryczną Land Rover 10" Silver. Mała, lekka bateria nie obciąża nadmiernie całej konstrukcji, ułatwiając przenoszenie jej tam, gdzie to jest konieczne. Powrót do domu nie oznacza końca podróży. Krótki czas ładowania, około 4-5 h umożliwia kontynuację podróży nawet jeszcze tego samego dnia.

image

Parametry
Gwarancja producenta 24 miesiące
Wymiary 108 x 43 x 117 cm
Kolor srebrny
Akumulator 7500 mAh
Masa 14,5 kg
Zasięg 25-30 km
Napięcie 36V
Zestaw zawiera ładowarka
Czas ładowania 4-6 godziny
Maksymalne obciążenie 120 kg
Maksymalna prędkość 20 km/h
Hamowanie hamulec bębnowy
Moc silnika 350 W
Średnica kół Przednie: 9,5" | Tylne: 10"
Maksymalny kąt podjazdu 13°